„ЗОШТО ПОВТОРНО НЕМА ГРАДНИК?“: Нивес покажа како ги украсила јајцата, но сите гледаа во нешто друго

5 април, 2021
8888

На првата слика, Нивес стави богато украсено велигденско јајце покрај окото, а на втората имаше зајак во скутот.

Пејачката и актерка Нивес Целзијус им честиташе на своите следбеници на Instagram во нејзин стил. Таа ги собори обожавателите од нозе со уште едно нејзино секси издание.

Нивес позираше на фотографиите облечена во бела блуза без ракави со убиствено деколте, а очигледно е дека не носи градник. На првата слика ставила богато украсено велигденско јајце покрај окото, а на втората имала зајак во скутот.

„Среќен Велигден, драги мои. Јас и Зајко ви испраќаме прегратка “, напиша Нивес во описот на објавата.

Фановите ѝ го честитаа Велигден, но повеќето забележаа дека не носи градник.