Актерка за возрасни давала ескорт услуги на тројца играчи на Јунајтед, па шокираше со изјава за парите

12 април, 2021
eskort mancester

Унгарката тврди дека фудбалерите не сакаат да плаќаат за услуги.

Унгарската порно sвезда Шона Ривер ја разбранува јавноста во Велика Британија со изјави дека како дама за придружба им давала сексуални услуги на тројца фудбалери на Манчестер Јунајтед!

Таблоидот „Сан“ ги носи изјавите на Шона од подкаст во кој таа гостуваше, а каде што изјавила дека играчите од Премиер лигата не сакаат да плаќаат за секс и очекуваат услугите да бидат бесплатни.

Она што е добра вест за фудбалерите на Јунајтед е дискреција на Шона, бидејќи таа не откри јавно ниту едно име. Сепак, постојат одредени детали.Тие очекуваат да бидете со нив затоа што се познати.

,,Тие сакаат да сте имате споредна улога, да бидете во сенка. Само затоа што имаат многу пари, не значи дека сакаат да платат” – рече Шона, која додаде дека еден од играчите ѝ побарал да му врати 200 фунти за да купи пица:

Фактот што ми плати, веројатно го повреди неговото его, па тој сакаше да му вратам дел од парите!

Покрај тоа што е актерка за возрасни, Шона работи и како модел – а нејзините фотографии можете да ги погледнете подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi