ЦЕЛ БАЛКАН ВИДE: Тајно ја снимал сопругата, па ги поставувал видеата на порно-страници, а потоа ЗАЖАЛИЛ за тоа!

19 јануари, 2021
504087_seks01-stock-shutterstock_ls

Ова не му требаше.

Четириесет и тригодишен жител на Имотски во Хрватска се најде во големи проблеми откако неговата сопруга откри дека ја снима додека воделе љубов.

После интимна врска, човекот од Имотски уредно го проследил видеото до познатата порнографска страница Xvideos, која е една од трите најпопуларни страници од тој тип на Балканот.

И покрај фактот дека на снимката се забележани голем број прегледи, човекот од Имотски мораше да го отстрани затоа што го тужеа и мораше да оди на суд.

Хрватот доби условна казна затвор од пет месеци за нарушување на приватноста на неговата сопруга, која не му даде согласност да ја снима.

Судот, патем, го прифати барањето на Општинската адвокатска комора во Сплит да донесе прекршочна наредба и да донесе пресуда без судење. Ако обвинетиот се спротивстави на сето ова, тогаш ќе му се суди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris