Целосна месечина во Вага: УТРЕ почнува УРАГАН! Подгответе се за ОГРОМНИ промени!

27 март, 2021
mememe

Време е за нов почеток!


Полната месечина ќе го осветли небото во знакот на Вага, на 28 март во 20:48 часот. Вагата е знак на мир, хармонија, хармонија. Вагата е знак што ни кажува за нашата потреба да се поддржуваме едни со други со цел да го достигнеме врвот на зрелоста, мудроста и убавината на индивидуално и колективно ниво. Месечината во Вага зборува за нашата потреба да се балансира и да се врати рамнотежата. Тој зборува за потребата да се изедначат некои работи, да се балансираат некои работи и да се скршат некои работи. ⁣

Емоционалните врски се главна тема, но можеби уште поважна е онаа што ја создаваме со нас самите. Полната Месечина во Вага ќе осветли сè што е во темнината на нашата душа, нешто што го криеме и ќе и дадеме најголемо значење со цел внимателно да ги разгледаме и откриеме личните емоционални аспекти и длабочината на нашата емоционална состојба. ⁣

numerologija

Полната Месечина во Вага ни испраќа порака:

Сè што повеќе не ни служи, што е токсично и не мачи долго време и ни создава непријатност. Сето тоа е нешто што е скриено и треба да се појави на површина, за да се стави крај и да започне нешто ново, а се однесува на партнерски, емотивни, пријателски и семејни односи. Во превод, јас не би бил изненаден ако се решат некои работи поврзани со врските, што некои болки ги учиш Бог да прашаат од каде потекнуваат, завршуваат, да бидат активни и да побараат објаснувања за некои постапки што те болат многу или те болат ти секој ден.

Затоа оваа полна месечина во Вага ќе биде одлична можност да го исчистите нередот и да воспоставите ред или да воспоставите рамнотежа. ⁣

Нумеролошкиот ден на глобално ниво ќе биде во бројот 9.⁣ Токму тој ден ќе биде во енергијата на крајот и истовремено нов почеток. Допир со мистериозното, мистичното. Сè што ја носи енергијата на скриеното. Денот ќе ви донесе на сите вас потреба да peирнете во сопствената длабочина на душата и умот, да истражувате до најмалите детали.

Овде сигурно ќе најдете нешто интересно. Не потпирај се на односот. Бидете водени од чувството и интуицијата. Нахранете го умот, душата и телото со позитивни вибрации.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris