ДА, ЗНАЕМЕ ДЕКА САКАТЕ ОРАЛНО ЗАДОВОЛУВАЊЕ, ЕВЕ И КАКО: Стоматолог ги шокира луѓето со оваа тајна! (ВИДЕО)

10 февруари, 2021
Dentite-tiktok-zubar

Ако некогаш сте се запрашале дали стоматолозите знаат дали имате орален секс – нема да ви се допадне одговорот!

Прегледувајќи ги вашите заби, стоматолозите не само што можат да ја видат состојбата на вашите заби и колку се грижите за хигиената на усната шуплина, туку тие исто така можат да знаат дали имате орален секс!

„Честопати го добивам ова прашање и – да, знаеме“, призна стоматологот чие име „Dentite“ стои на TikTok.

Луѓето беа шокирани од неговиот одговор, а потоа стоматологот објасни како знаат дали некој има орален секс.

“На пример, ако сакате да лижете лижавчиња, едно или две, понекогаш, не е ништо страшно. Но, ако често лижете многу, многу, многу лижавчиња, тогаш имате проблем што ќе предизвика палатални петехии “, рече тој на видеото, а потоа покажа како изгледа. „Како што можете да видите, модринки и иритација на мекото непце.

@dentite

Reply to @dentite #greenscreen Part 2 ✅ As Promised 🧠🍭🍭🍭🍭🍭🦷#dentist#lollipop#🧠#teeth#dental#dentite#braces

♬ Rasputin (7″ Version) – Boney M.

Корисниците на оваа социјална мрежа беа навистина шокирани од ова признание.

“Отсекогаш се грижев дека стоматолозите можеби некако го знаат тоа, но мислев дека тоа е ирационален страв. Ви благодарам што ми го потврдивте тоа”, е еден од коментарите.

“О, Боже мој! Може ли да заздрави? Праувам за себе си”, коментираат тие.

Неколку стоматолози исто така коментираа, потврдувајќи дека понекогаш навистина можат да препознаат дали некој имал орален секс.

„Но, за нас е потполно безначајно, освен ако пациентот не е многу мал или не покажува знаци на злоупотреба“, напиша еден од нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi