ХОРОСКОП ЗА 15-ТИ ЈУЛИ: За Овенот следи непријатен разговор, а Близнаците се пред раскинување

15 јули, 2021
fd78abc2a7280f29f64b74c33e3d4ee6cceb7258

ОВЕН

Не знаете зошто пропуштивте деловна понуда што неодамна ја пропуштивте. Во врска со ова, ве чека разговор во кој нема да ви биде пријатно. Ако сте подготвени на критики и да понудите логично оправдување, работата може и да не биде изгубена.

БИК

Ова е важен ден за вас. Имате можност да ја завршите целата работа што ја започнавте, а навечер очекувајте вести за нешто што одамна сте престанале да го чекате. Реагирајте брзо, инаку нешто големо може да ви избега.

БЛИЗНАЦИ

Вашиот партнер ве провоцира и искушува, па затоа, надвор од ваша контрола, излегува нешто за што сте сакале да молчите. Сè може да кулминира со одлука од која се плашите. Вие сте во незавидна позиција, не сакате да одите понатаму, но не би сакале ниту да раскинете.

РАК

Вклучете соработници и направете план за колективна работа. Успехот е можен само на овој начин. Вие ја работите својата работа заедно со големо задоволство, така што успехот е сигурен. Внимавајте на финансиите, ве чека непланиран трошок.

ЛАВ

Ја прифаќате работата што требаше да ја завршат вашите соработници. Од некоја причина, сте замислиле дека е само ваша должност да се жртвувате. Фокусирајте ја моменталната болка на вашиот љубовен живот, бидејќи вашата сакана може да биде неутешно осамена.

ДЕВИЦА

Денешниот хороскоп вели дека денот напред е полн со динамика. Вие сте на работ на издржливоста. Ве вознемируваше нешто на работа веќе некое време и не сте во позиција да му се спротивставите. Бидете внимателни, безопасна ситуација може да ве натера да направите скандал.

ВАГА

Време е за избор. Отфрлете неколку работи што ве загрижија веќе некое време. Без разлика дали станува збор за човечки ресурси или проекти, ве чека тешка одлука за ограничување, што ќе направи многу луѓе да бидат огорчени.

ШКОРПИЈА

Малку пауза за вас значи многу. Краткорочното полнење на позитивна енергија е потпомогнато од вниманието на саканата личност која несебично ве тушира ​​денес. Уживајте во скапоцена пауза, ќе ви треба многу кондиција за претстојните обврски.

СТРЕЛЕЦ

Некои семејни обврски не беа исполнети на време, па дојде моментот кога нема повеќе одложувања. Наместо да се лутите на себеси затоа што си дозволивте да го сторите тоа, одете веднаш на работа и оставете ја анализата на ситуацијата за друг, поповолен ден.

ЈАРЕЦ

Фокусот е на семејните односи, без разлика дали станува збор за вашето семејство или вашиот партнер. Посветеноста е нешто што ве издвојува, но овој пат не сте сигурни дали вашиот ангажман е неопходен. Повеќе би сакале да спиете преку слободното време.

ВОДОЛИЈА

Лошите односи во вашето работно опкружување стануваат неподносливи, па немате друг избор освен да размислите за заминување. Ситуацијата не е поволна и вие сте свесни дека со напуштање ќе ја комплицирате веќе незавидната финансиска состојба.

РИБА

Се чувствувате како да сте блокирани, како да се осуетени сите ваши обиди да решите нешто на дипломатски начин. Избегнувајте конфликти со властите и побарајте поддршка од млади соработници кои се сочувствителни кон вас во овој период.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi