Како да заработите повеќе од милион денари само за еден ДЕН, има еден услов!

7 февруари, 2021
35302_sting01-stock-thinkstock_ls

Хејли Лиана, фитнес модел, вели дека Денот на вљубените е нејзиното омилено време во годината, затоа што тогаш мажите, барем оние кои се во брак, се најдарежливи и подготвени да ги отворат своите чанти повеќе отколку што обично се случува.

Оваа бринета тврди дека мажите поинтензивно чувствуваат вина на 14 февруари, затоа што тој ден треба да го поминат со своите жени, а не со љубовнички, па затоа тоа го компензираат со пари или подароци.

Хејли на тој начин признава дека често добива златен накит, дизајнерски часовници или ваучери за луксузно патување, а скоро секоја година на овој ден кога ќе собере сè, заработува околу 10.000 фунти (околу 1,3 милиони денари).

“Денот на вљубените е одлично време да се биде љубовница затоа што можете да заработите цело богатство на прекрасни подароци. Го добивам најдобриот накит и часовници, но исто така и планираното патување до некоја егзотична дестинација за да се сончам во зима. Оженетите мажи се секогаш повеќе дарежлив во овој период затоа што тие поминуваат време со други жени. Не ми пречи затоа што тоа е последното нешто што сакам да го раскинам со жената. Сакам да бидам настрана – тие се однесуваат многу подобро со мене и подароците се поскапи “, рече 37-годишната девојка, која реши да зборува за неколку свои искуства.

“Гледам инвеститор кој ми купуваше златен ланец последните три години. Тој е често деловно во Њујорк, каде ми купува скап накит. Го гледам еднаш месечно во Лондон, одиме на вечера, а потоа до хотел за секс. Имаме убава традиција за Денот на вљубените – на почетокот на состанокот добивам убаво спакувана кутија и во неа секогаш има накит “, се сеќава таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi