Лудо се вљубиле, па откриле дека се брат и сестра! Нејзината одлука ги уништи нивните семејства!

12 март, 2021
брат

Дерек Трентин (20) од Болдер, Колорадо, ја запознал Ајлин (19) на Тиндер за време на епидемија на коронавирус.

Веднаш се вљубија, па се договорија да се сретнат во центарот на љубопитна и желна за нешто убаво во страшната 2020 година.
Првиот состанок падна во септември, исто како и вториот. Дерек и Ајлин стануваа се поблиски, постепено откривајќи колку сличност всушност имаат.

Сосема случајно, во еден разговор тие сфатија дека го имаат истиот братучед, што ги шокираше. Ајлин сакаше да ги праша своите родители дали Дерек има нешто со неа и на големо разочарување – следуваше ладен туш.

Дерек и Ајлин беа брат и сестра на тетка, втора генерација. Тие дури и не знаеја за постоењето на тетки и чичковци затоа што нивните родители беа во меѓусебни расправии веќе подолго време. Во врска со ова, не само што беа целосно деморализирани од крвна врска, туку исто така дознаа и за некои роднини за кои никогаш порано не чуле.

Двете семејства дознаа дека се во врска. Тие не сакаа да се сокријат. Дерек по некое време сакаше да остане со Ајлин, но нејзините строги родители не сакаа да слушнат за тоа. Веќе разнишаните односи меѓу двете семејства од порано, сега добија дополнителна сложеност и напнатост, па паднаа груби зборови, навреди и закани.

Гледајќи дека нема ништо лошо во врската, и покрај нивната голема љубов, тие одлучија да не се видат повеќе, но останаа во контакт, што повторно, исто така, ги налути двете семејства.

Дерек и ветил на Ајлин дека нивната приказна не е завршена и тој престанал да разговара со неговите родители. Истото го стори и Ајлин, објавувајќи сè на Фејсбук, изјавувајќи дека животот е очигледно често немилосрден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris