Меѓу овие сладоледи има и едно лижавче: Можете ли да го најдете?

25 јули, 2021
lizalica-2-830x0

Авторот додаде разиграни детали за да биде што е можно потешко да се најде „натрапникот“

Џерџес Дудас, уметник од Унгарија, кој е познат под прекарот Дудолф, подготви нова загатка што навистина ќе ве намачи.

Во „морето“ од сладоледи, Џерџес сокри лижавче и ги предизвика корисниците на Интернетот да го пронајдат што е можно побрзо.

Дали успевате да видите лижавче меѓу ледените десерти со многу слични нијанси?

Ајде да ви помогнеме – тоа е скриено во левиот дел од сложувалката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi