МИ ПРИЈДЕ ЕДНО МОМЧЕ И ДО ДЕТАЛ МИ ОПИША Сѐ! Човекот раскажа како открил дека сопругата го изневерува, а сите се прашуваат: ДАЛИ Е ЛУД?

24 јануари, 2021
muskarac-prevara

Безопасното излегување на пијалок се претвори во ноќ од пеколот.

Како знаете дали дечкото или девојката ве изневерува? Кое е вашето најлудо искуство со прељуба? Корисниците на социјалната мрежа TikTok зборуваа за сето ова.

Менди Кеј Боулс, девојка од Оклахома, започна нов тренд на оваа мрежа, каде ги покани и мажите и жените да го раскажат своето најнепријатно искуство со прељуба, односно да го откријат начинот на кој откриле дека партнерот ги изневерува

Прво, таа ја раскажа својата приказна и вели дека пред две години излегувала со момче, и во еден момент сфатила дека неговите одговори на пораките навистина немаат смисла. Тој ѝ испраќал пораки кои биле наменети за друго лице, а кога таа поставила прашање на оваа тема, тој се правдал со зборовите дека било случајно.

Крупно момче се приклучи на предизвикот и опиша како дознал дека сопругата го изневерува. Според неговата приказна, тој често работи трета смена и тие решиле да го искористат првиот слободен ден по три недели и да излезат во барот. Пиеле пиво, уживале, а потоа му пришол непознат човек и му рекол:

„Дали дојдовте со оваа русокоса“, на што момчето одговори дека и тој дошол. „Види, нејзиниот сопруг постојано работи трета смена, но ако„ играш“паметно, големи се шансите да те однесе дома“, а потоа тој детално опиша како изгледа неговата спална соба…

Шокиран од оваа приказна, момчето вели дека само изусти: “Што?!”

Она што најмногу го прашуваа е дали го претепал љубовникот или жената, а многумина беа изненадени од тоа како мажот дури се осмели да му каже на толку големо момче, како несреќен маж што изневерува, нешто како „Дали е овој луд? “, прашаа тие.

Неговата приказна ја следеа многумина, и мажи и жени, и тие ги споделија најболните искуства.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris