МИСЛАТ САМО НА СЕБЕ! Овие хороскопски знаци се ВИСТИНСКИ НАРЦИСИ!

11 септември, 2021
443495_marcis_f

Нарцисоидните лица се оние кои главно мислат само за себе и секогаш се стремат да бидат во центарот на вниманието. Тие веруваат дека тие се центарот на светот и често не избираат средства за да ја постигнат својата цел

Според астролозите, меѓу следните 3 хороскопски знаци има најмногу нарциси:

Лав

Лавовите честопати се многу самоуверени и секогаш се на тенок мраз борејќи се со сопственото его. Ако не го ограничат, може да станат егоистични. Тие ретко ги слушаат другите луѓе и главно мислат дека секогаш се во право. Тешко им е да направат компромис и можат да бидат многу себични.

Скорпија

Имате две страни. Кога сте добро расположени, можете да бидете најубавата личност на светот. Но, кога нешто ќе ве налути, заборавате на се на овој свет, освен на самите себе. Сакате да доминирате во разговорите и ретко ги слушате советите или мислењето на другите. Скорпиите честопати сакаат сите да чекаат само на неа. Сакаат да бидат во центарот на вниманието, а кога не можат, можат да направат сцена само за да сите погледи повторно бидат насочени кон нив.

Водолија

Ја знаете вашата вредност и можете да се заземете за себе и за другите, но склони сте да правите некои работи само поради вашата слава и популарност. Честопати не избирате средства за да бидете во центарот на вниманието. Ретко го слушате мислењето на другите луѓе, а кога некој се обидува да ве насочи, вие тоа го сметате за ограничување на слободата. Во љубовните врски поради ова тие често имаат многу предизвици.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi