Мистерија! Како седум деца се вратија од мртвите? (ВИДЕО)

25 февруари, 2021
клим

Група деца паднаа во ледената вода. Нивните срца не чукаа неколку часа. Сепак, сите седум се вратија во живот

Во тој момент, Сак помисли – Добро, сега ќе умрам. Сите бевме одеднаш во вода и тогаш започна пеколот, сите врескаа и беа парализирани од страв. Водата беше ледена и дуваше страшен ветер – сведочеше една од девојките.

Лекарите и медицинскиот тим што им помогнале останаа во шок, бидејќи телата на децата беа ледени, а сите освен еден беа клинички мртви.

Слушнете ја нивната застрашувачка и неверојатна приказна:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi