Можете ли да го најдете судијата што нема чекан? Моменталниот рекорд е 38 секунди, обидете се да го соборите

15 септември, 2021
mozgalica-2-830x0

Добро погледнете ја оваа слика, сконцентрирајте се и тргнете во напад за да ја пронајдете клучната ставка

Познато е дека секој добар адвокат мора да има префинето чувство за детали, а креаторите на оваа криенка, Смир и Кларк, одлучија да ги тестираат вашите способности. Тие дадоа се од себе за да ви ги отежнат работите, така што сите судии се исто облечени.

Сепак, и покрај големата сличност меѓу нив, сепак постои една разлика. Имено, судиите од нивната десна страна имаат еден клучен предмет – чекан, сите освен еден.

Вклучете ја стоперката и обидете се да го победите моменталниот рекордер што го пронајде чеканот за само 38 секунди.

Дали успеавте да го забележите?

Ајде да ви помогнеме – судијата без чекан е во долниот лев агол.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi