Можете ли да пронајдете ножици во оваа цветна градина? Рекордерот ги пронајде за 51 секунда

2 септември, 2021
skrivalica-2-830x0

Тестирајте го вашиот вид

Многумина од нас се свртеа кон градинарството ова лето, а новата криенка ќе ве охрабри да се грижите за тоа каде ги оставате вашите градинарски алати.

Британската компанија SGS Engineerign ги предизвика корисниците на Интернет да пронајдат скриени ножици во големата цветна градина. Точно е дека е малку потешко да се најдат, но ако се концентрирате добро, може да го соборите рекордот од 51 секунда.

– Клучот за успешно градинарство е да одите чекор по чекор и да имате јасна визија за тоа што точно сакате да постигнете – вели Дејв Гордон, SEO компанија SGS Engineering.

Како и секогаш, сега ќе ви помогнеме – ножиците се во долната третина од фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi