НА ЛУЃЕТО ИМ ПАЃА ВИЛИЦАТА ОД ИЗНЕНАДУВАЊЕ КОГА ЌЕ ЈА ВИДАТ: Се чудат колку лесно се претвора во КУКЛА и тврдат дека не е истата ЛИЧНОСТ!

3 јули, 2021
2627497_q1_ls

Валерија Воронина стана вирален хит благодарение на неверојатните трансформации.

Valerija Veronina

„Како успеваш да се претвориш во Барбика?“, Овој коментар често може да се најде под снимките од нејзините трансформации на ТикТок. Многумина го опишуваат она што таа го прави како „магија“.

Valerija Veronina

Валерија го покажува своето природно лице на видеата, без шминка, а потоа и резултатот од шминката, што на многумина им отежнува да веруваат дека се работи за истата личност. „Вилицата ми е на подот“, пишува над 500 000 следбеници на „ТикТок“, а една од нејзините снимки има над 21 000 000 прегледи.

@voronina_valeria_

Upgrade 😏 #makeup #fyp #foryou #makeuptransformation #callmebyyourname #viral

♬ Montero x The Hub – Guy McLachlan

Треба да се нагласи дека Валерија честопати користи филтри во своите видеа, невозможно е да се негира драстичната разлика помеѓу верзијата без шминка и со шминка.

@voronina_valeria_

Ответ пользователю @heyitsmiicch Are u sure?😏 #transitiontrends #transformation #beforeandafter #fyp #foryou #heymscarter #makeup

♬ original sound – bury a friend, trytowakeup
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi