Најоригиналните тетоважи на светот: Изгледаат како гоблени, но не се направени од конец

11 октомври, 2021
Copy of Featured Image - Snopes Black - Horizontal

Овој тату-артист „везе“ по телото со игла и боја

Овој мајстор за тетовирање е толку талентиран што изгледа дека везе со конец по кожата.

Неговите тетоважи изгледаат толку реално, што многумина на прв поглед мислат дека се вистински гоблени.

Овој тренд стана вирален, но коментарите се различни. Иако многумина велат дека веднаш би направиле ваква тетоважа, за други тие се прилично морничави.

Погледнете го видеото и размислете дали би се осмелиле да насликате вакво нешто на вашето тело.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris