Обидете се да го најдете осамениот чорап во купот алишта: Рекордерот успеа да го забележи за само 35 секунди

27 август, 2021
pronadjite-carapu-01-830x0

Оваа фотографија ги полуде корисниците на Интернет

Чорапите најчесто знаат да исчезнат без трага кога ќе ги ставиме во машината за перење алишта, но овој пат еден чорап залута во купот алишта.

Британската компанија за производство на АИГ -апарати го понуди овој визуелен предизвик, кој бара одлична концентрација, како и „соколово око“.

Актуелниот шампион го најде соло чорапот за неверојатни 35 секунди.

Ако не успеавте да лоцирате каде е скриен осамениот чорап, дозволете ни да ви помогнеме – фокусирајте се на помали предмети, како што се очила за сонце и градници.

Еве дополнителна помош – осамениот чорап е во долниот дел на фотографијата.

Ако се уште сте во неуспешна потрага за скриениот објект, видете го одговорот подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi