ОКОЛУ НИВ ИМА КИНЕСКИ ЅИД! Овие знаци ги кријат емоциите како змија нозете!

8 септември, 2021
229485_shutterstock-1076448938_ls

Иако ретко изговараат „Те сакам“, тоа не значи дека не негуваат емоции кон вас, тие по природа се многу затворени.

Јарец

Студени и арогантни луѓе, овој впечаток го стекнува секој што ќе сретне некого за прв пат кој е роден во Јарец.

Тие можат да покажат наклонетост со гестови и подароци, но им треба многу време да се отворат и да речат „Те сакам“. Иако го чувствуваат тоа, тие многу ретко ги изговараат најдлабоките емоции на глас. Ако сте во врска со него, ќе ви требаат челични нерви и многу трпеливост за да ги слушнете тие зборови.

Лав

Дури и по многу години поминати со личност, на Лавовите им е тешко да се предадат целосно и да покажат романтична и ранлива страна. Тие сакаат да бидат авторитет и да оставаат впечаток на силни луѓе, па ретко ги покажуваат своите емоции. Лавот ќе стори сé за вас, но ќе почекате додека не слушнете изјава за љубов.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi