ОВА МОРА ДА ГО ВИДИТЕ! Мачка ставила краставици на очите, а кога ја прекинале во релаксирањето… (ВИДЕО)

4 март, 2021
420729_macka_f

Видео кое се појави на социјалните мрежи воодушеви многумина

На видеото јасно се гледа како мачка лежи на креветот за масажа со кругови од краставица на очите, а кога се обиделе да ѝ го извадат зеленчукот и да ја кренат, таа направила нешто неверојатно.

Очигледно, многу уживаше во релаксирањето, па се вознемири кога ја прекинаа и го нападна човекот.

Тогаш ѝ ги вратија краставиците на нејзините очи и ја оставија да ужива во спа центарот, таа целосно се препушти на искуството: