Овие 3 хороскопски знаци ќе имаат лош период во март: 1 ден е најкритичен, но не е сè така црно – пред вас се и нови врски

4 март, 2021
razgovor-sa-astrologom

Еве кои три знаци на Зодијакот кои ќе имаат лош период во март и зошто.

Бик: Ќе откриете некои лични вистини

Во сезоната Риби, која започнува на 20 март, вашите емоции ќе бидат многу интензивни и „тешки“, но наместо да се обидувате да избегате од нив, обидете се да ги прифатите. Ова, всушност, ќе ви помогне полесно да го преболите и да ги залечите старите рани. Нема ништо лошо во каква било емоција што ја чувствувате, а кога ќе ја прифатите, веќе сте на половина пат да се чувствувате подобро.

Лав: Ве чека интензивен период

Во сезоната Риби, вие ќе бидете болно свесни за сите работи во вашиот живот што сакате да ги промените, како и за лошите навики што сакате да ги промените. Нема да ви биде лесно, ќе се преиспитате и ќе почувствувате страв од промени, но имајте во предвид дека секогаш е така со промените и обидете се да гледате напред.

Јарец: Ќе ги решите скриените проблеми

Луѓето родени во знакот на Јарец ќе мора да се занимаваат со многу многу чувствителни теми во текот на сезоната Риби. Ќе треба да се фокусирате на деловите од вашиот живот што никој друг не ги гледа. Можно е да има некои несогласувања во семејството, но тоа ќе ве охрабри конечно да зборувате за сè што ве мачи. Ако вложите малку напор, по овој период, семејните односи ќе бидат многу подобри.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris