ОВИЕ се најголемите лажговци меѓу хороскопските знаци: Ќе ве измамат додека трепнете!

14 март, 2021
хар

Според астролозите, треба да се биде внимателен со овие хороскопски знаци. Тие се склони кон лаги и ќе ве измамат додека трепнете.

Близнаци

Неможноста на луѓето родени во знакот Близнаци да ги споделат своите вистински чувства и мисли, ги тера многу луѓе да ги перцепираат како лицемери. Близнаците се двојни и несигурни. Тој лесно ќе ве измами со изгледот на добронамерна личност и ќе ве излаже без никакви проблеми. Ќе лажат само за да го добијат она што го сакаат.

Сепак, кога станува збор за блиски луѓе, ситуацијата се менува. Близнаците никогаш нема да се коцкаат со довербата на луѓето кои му се драги.

umetnički portret, Horoskop, Portret, Devojka

Лав

Лавовите уживаат во слава и популарност, па за да бидат секогаш во центарот на вниманието, нема да се двоумат да „лизгаат“ низ разговорот и некои лаги, само за да бидат поинтересни за околината. Не е невообичаено тие да ги откриваат туѓите тајни, затоа треба да бидете внимателни со нив.

Стрелец

Стрелецот ја сака слободата, сака да патува, го живее животот во потполност, учи нешто ново и создава нови познанства. И иако неговиот живот е прилично разновиден и неверојатен, на моменти тој ги игнорира чувствата на другите луѓе. Претставниците на овој знак, честопати ненамерно ги откриваат туѓите тајни. Тие не се злонамерни, но не размислуваат за последиците што нивните зборови можат да ги остават, велат астролозите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris