ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО БИ ИЗГЛЕДАЛ ХОМЕР СИМПСОН КАКО РЕАЛНА ЛИЧНОСТ! Подгответе се за ШОК! (ФОТО)

1 април, 2021
338617_homer_f

Секој што го сака Хомер или цртаниот филм „Симпсонови“ знае како изгледа Хомер Симпсон, но прикажувањето на него како вистинска личност е нешто што дефинитивно малку ќе ги исплаши сите.

Од кога цртаниот лик Хомер постои, тој воопшто не се промени, но во реалноста да и тоа како!

Уметникот Мигел Васкез ја добил идејата и го нацртал познатиот цртан лик како жива личност. Со својата уметничка слобода и изразување, тој збуни и исплаши многумина.

Иако повеќето би се согласиле дека делото на овој уметник е неверојатно, тој сепак зададе многу кошмари.

„Одлично, сега се плашам од Хомер Симпсон“, „Ова страшно ме вознемири“, „Ќе имам кошмари“, се само некои од коментарите.

Како ви изгледа овој ХомерСимпсон? Страшно или нормално?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi