Проверете! Само ако го имате овој БРОЈ во датумот на раѓање, ќе бидете среќни ЗАЕДНО!

11 март, 2021
љу

Кармичката љубов е љубов што доаѓа да собира долгови – се појавува во две исти души во различни животи, односно е нераскинлива и незавршена врска. Тоа е периодична приказна, приказна што сè додека не ги реши сметките со вас нема да ве остави сами. Целта е секако да се исплатат долговите и да се разбере грешката што ја направивме. ⁣ Во нумерологијата, ова се врски што додаваат 4 или 9 на збирот на лични броеви

4 е многу тешка карма, има многу одрекувања, студенило, многу страдања и проблеми. ⁣ 9 е малку поблаг. Најмногу се работи за љубов. Тие имаат зацртана цел од самиот почеток, така што овие врски се многу подолги, понекогаш траат цел живот, а кога ќе дојде крајот, тие се безболни да се прекинат “.

par

Луѓето кои доживеале кармичка врска, совршено добро знаат како се чувствува. Тоа е безизлезна ситуација со личност која е или премногу љубоморна или премногу студена. Личност со која имате големи чувства, но од друга страна, колку и да го изразувате она што го чувствувате, не ви вреди ништо, бидејќи како да не се разбирате доволно добро за да ги решите проблемите и пречки што ве попречуваат. заедно. Ова е врска помеѓу две лица, кои неизмерно се сакаат, но ја прават таа љубов, болна, груба, а врската е многу тешка и разочарувачка. Донесува повеќе лошо отколку добро.⁣

dečko i devojka

Во нумерологијата, кога збирот на два лични броја дава 2, знајте дека сте се сретнале со вашата судбинска личност, но тоа не мора да се однесува само на љубовта, туку и на работата и пријателството.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi