РАЗДРАЗЛИВОСТ, ЕКСПЛОЗИЈА НА ЕМОЦИИ! Месечината во БЛИЗНАЦИ ДЕНЕС носи ОГРОМНИ ПРОМЕНИ, не правете ништо избрзано!

19 март, 2021
mesec-nebo

Размислете добро пред сè!

Дневен хороскоп за 19 март 2020 година – Месечината во Близнаците е во квадрат со Меркур во Риби и ни носи подароци на вистината што би можеле да ги злоупотребиме. Ќе избрзаме со нашите заклучоци, а одлуките што ќе ги донесеме може да имаат долгорочни последици. Размислете добро пред да направите голем потег.

Напладне, Месечината во Близнаци е во соработка со Марс во истиот знак и директно влијае на нашите емоции. Раздразливи сме, страствени, но исто така склони кон егоцентричност и фалење. Можни се конфликти со партнерот, особено поради разнишаната самодоверба.

horoskop

Овој ден ќе ја поправи Месечината во Близнаци, која е во триаголник со Сатурн во Водолија. Ќе успееме да решиме многу недовршени работи заради добрата организација и чувство на одговорност. Внимателно следете ги своите цели, а во областа на кариерата е можен позитивен исход и унапредување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi