Шокатно: Најде бебе ајкула што личи на човек!

25 февруари, 2021
бњбњ

Бизарно суштество пронајде 48-годишниот Абдула Нурен, кој случајно фати бремена ајкула при риболов, која се заплетка во мрежа и почина. Абдула забележал дека носи три младенчиња.

Кога ја отвори матката, внатре имаше три мали младенчиња од ајкула, но најмногу се истакнуваше третото младенче, тоа беше невообичаено. Тој имал две кружни очи под носот, тврди рибарот.

На видеото, Абдула ја става ајкулата во хартиена кутија и ја става во „седечка“ позиција каде што се гледа неговиот стомак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi