Што се случува таму?! Руските објави на социјалните мрежи можат да бидат многу… посебни (ФОТО)

17 февруари, 2021
Screenshot_4

Кога Русите ќе дојдат до социјалните мрежи, никој не е сигурен…

Русите повремено објавуваат фотографии на социјалните мрежи кои се толку бизарни што го обиколуваат целиот интернет, а ние собравме некои од таквите објави во нашата галерија. На нив беа снимени сцени од руското секојдневие, што ги остави гледачите во чудо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi