Сите пчели на неговата рака: Овој човек исплаши многу на социјалните мрежи! (ВИДЕО)

7 февруари, 2021
2455475_screenshot-16_ls-s

Еден пчелар решил рачно да ги префрли своите пчели од едно на друго место. Корисниците на социјалните мрежи не можеа да поверуваат дека тој решил да ги носи на голи раце, особено затоа што над илјада пчели ја опколија неговата рака и сè изгледа како сцена од хорор филм. Имаше и коментари дека изгледа многу мирно, како да ја завршува борбата Мортал Комбат.

Видеото е снимено во Доминиканската Република, а снимателот му поставува прашања на пчеларот, а едно е зошто пчелите не го боцкаат.

Тие знаат кој е нивниот сопственик – одговори тој, и на прашањето дали прават мед во тој момент, тој рече дека не прават и дека наскоро ќе ги стави во кошницата.

По гледањето на видеото, многумина се прашуваа како е можно човекот да ги носи на овој начин, но другите корисници на социјалната мрежа објаснија како работи пчелниот рој.

Иако е малку шокантно, ова видео забавуваше многу корисници на социјална мрежа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi