Таа има само 16 години и има направено 100 пластични операции: Веројатно се прашувате како изгледа оваа девојка (ВИДЕО)

16 февруари, 2021
опе

Иако лекарите и рекоа дека е премногу млада за тоа, како и дека влегува во пубертет каде ќе го смени својот изглед уште неколку пати, таа не сакаше да слушне за „не“ и започна со козметички процедури.

За 3 години, таа успеа да изврши точно 100 процедури.

Од 300.000 следбеници на Инстаграм, барем половина ја следат само за да видат какви нови глупости ќе направи со лицето или телото. Таа нема многу кои навистина и се восхитуваат – пишуваат кинеските портали.

Оваа девојка вели дека не ја интересираат критики затоа што има само една цел – да стане најубавата Кинеска жена на сите времиња.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi