TikTok или Корона тренд: Покажаа што направила 2020 година од нивните тела- СТРАШНО! (ВИДЕО)

2 март, 2021
896577_profimedia0518471785_ls

Пандемијата на коронавирусот целосно ни го смени начинот на живот на сите нас

На социјалната мрежа TikTok, корисниците споделија фотографии како изгледаа на почетокот на 2020 година, и како изгледаат сега, и истакнаа дека короната е виновна за вишокот килограми

Поради работа од дома и затворените спортски сали и фитнес центри, се движевме помалку.

Како резултат на овие промени, многумина се здебелија малку повеќе килограми во последните неколку месеци, а последниот тренд на TikTok покажува луѓе кои гордо ги прифаќаат своите нови килограми.

Корисниците на TikTok споделија фотографии како изгледале на почетокот на 2020 година и како изгледаат сега.

Една жена споделила две селфија, од почетокот и крајот на годината. На првата таа имала рамен стомак и витки екстремитети, а на втората поширок струк и поголем стомак.

„И тоа е добро“, напиша таа во описот на објавата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris