Тој ги зголеми усните со крема за ерекција, а лекарите рекоа: „Немој да го правиш тоа, опасно е.“

26 јануари, 2021
КРЕМ

Гледав филм во кој девојче стави крема за ерекција на усните и тие многу се зголемија, па и јас ќе го пробам – рече корисникот Џери Мал во своето видео на ТикТок.

Откако го намачка кремот на усните, Џери реши да почека пет минути, но устата му изгоре и не можеше да издржи повеќе од две минути.

– Усните ми горат! – призна тој, и откако ги изми остатоците од кремот за ерекција, Џери коментира дека е „задоволен од резултатот“.

Некои следбеници во коментарите напишаа дека по неговото видео, „тие самите се во искушение да го испробаат овој метод“, но лекарите предупредуваат дека воопшто не треба да го прават тоа.

@jerrybmaldonado

If you know what movie I’m talking about please tell me because I want to watch it again #beauty #lips

♬ original sound – Jerry Mal
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris