„Вака изгледа кога жив ќе те закопаат“: Поминал два дена закопан под земја во ковчег и собрал 50 милиони прегледи (ВИДЕО)

1 април, 2021
326a233508c3a0ccbde622d9fad6f528008bff8d

Јутјуберите се подготвени на сè за некој преглед повеќе

Џими Доналдс, познат под прекарот MrBeast, реши да направи неверојатен чекор со цел да го привлече вниманието на јавноста.

Имено, овој јутубер реши да ги засени сите свои колеги, па се досети на идејата да помине два дена под земја закопан во садак. На видеото што го објави, можете да видите како изгледале неговите 50 часа поминати под земја. Тој мораше да изврши нужда во пластични шишиња и призна дека оваа идеја не му била најпаметна.

– Сакам да се движам, но не можам. Грбот ме боли, почнувам да се чувствувам клаустрофобичен, досадно ми е, мирисам прилично лошо – рече тој по 20 часа поминати во сандакот.

Дошол до идејата и им рекол на пријателите дека ако реши да излезе пред крајниот рок што го поставил, треба да се зачуди од струен удар. Откако помина 50 часа под земјата, тој почна да плаче:

– Вака изгледа кога ќе бидете закопани живи. Пресреќен сум што одам надвор да плачам. Ова беше глупаво – 22-годишниот Јутубер призна додека пријателите го откопале.

„Како некој што е крајно клаустрофобичен, ова буквално би ме убило“, рече Џими во видеото кое за кратко време собра над 50 милиони прегледи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi