ВЕЧЕРВА МЛАДАТА МЕСЕЧИНА Е ВО БИК, А ТОА ЗНАЧИ САМО ЕДНО: Ќе има љубов и пари, а за овие 4 знаци тоа ќе биде најдобриот ПЕРИОД досега!

11 мај, 2021
2517537_profimedia0263007688_ff

Нѐ очекува Млада Месечина во Бик на 11-ти мај. Во тој момент, Месечината ќе има поволен аспект со моќниот Плутон, па магијата на оваа Млада Месечина ќе биде силна.

Ќе има најсилен ефект врз самиот Бик, а најповолен кај Девиците, Јарците, Раковите и Рибите (и оние кои ги имаат нагласени овие знаци).

Секоја енергија на Младата Месечина ги нагласува карактеристиките на знакот во кој се појавува, но исто така можеме да ја зајакнеме планетарната енергија со своја намера и разни дејства на манифестација.

Младата Месечина во Бик е особено поволна, бидејќи Месечината го носи најдоброто од неа, така што ќе донесе хедонизам во нашите животи и ќе донесе на некого изобилство, плодност, удобност, луксуз, љубов, убавина, задоволство, постојаност и упорност, упорност , не откажувајќи се од целта.

Иако тоа се случува во вторник, во вторник навечер кон среда Месечината нема да биде видлива на небото, што се нарекува ноќ без месечина или ноќ на темна месечина. Таа ноќ се уништуваат сите обрасци и верувања што нѐ спречуваат да посегнеме по пари, задоволство, љубов или убавина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi