(ВИДЕО 18+) Дечкото кој се оженил со СЕКС кукла се разведува, но има нова љубов!

22 март, 2021
коко

Светот слушна за Казахстанецот Јури Толочко откако тој се ожени со секс кукла со која беше „верен“ една година и тој ја носеше со себе каде и да одеше. Но, свадбата со куклата не беше најбизарната што ја доживеавме од неа.

Откако неговата Марго беше испратена на поправки, Јури се сликаше со нова љубов.

Имено, тој бил толку импресиониран од необичната врска со кокошките, што имал специјална кукла направена со глава на жена, но тело на кокошка.

Тој ја покажа својата врска и размена на нежности со новата кукла Лола на својот Инстаграм профил.

Лола има женска глава, пилешко тело и може да има дупка или вештачки пенис за сексуален однос. Самиот Јури ја идентификува како масивна кокошка.

Тој додаде дека планира да има цел харем и дека раскинал со Марго, но дека не е подготвен да ги наведе причините за разводот и веќе покажа нова кукла за возрасни и побара од своите придружници предлози за нејзиното име.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris