ВОДИТЕЛ ДОЖИВЕА НЕВИДЕН СРАМ: Ги читаше вестите, а потоа камерата сними кадар ПОД НЕГОВИОТ СТРУК (ВИДЕО)

21 јуни, 2021
Untitled-2

Сликата која секојдневно ја гледаме кога ќе дојде време за вести – спикери во елегантни одела, под шминка и со совршени фризури, понекогаш се далеку од реалноста. Само тие знаат колку е тешко да седат под рефлектори, додека милиони луѓе слушаат што имаат да кажат.

Еден од нив, водителот на дневниот весник Шон Леј од каналот „Би-Би-Си“, поради живата во термометарот која деновиве забрзано скока во Велика Британија, во средата наместо панталони носеше шорцеви во програма во живо , пренесува „Метро“.

Сцената во која беше откриено траеше толку долго колку да трепнете – ќе ја пропуштевте, но остарото око на гледачите успеа да ја фати сцената додека камерата се вртеше околу масата на Шон во широк кадар, што исто така ги откри и неговите – голи нозе.

Сепак, ова не е прв пат овој водител да носи шорцеви во програмата, бидејќи корисниците на социјалните мрежи забележаа дека тој одлучил да се откаже од долгите панталони и минатиот петок.

И двата пати тој беше формално и елегантно облечен до половината и додека седеше во сако и кошула со вратоврска читаше вести за доста сериозни дневни теми, како што е пандемијата на вирусот.

„Бизнис горе, забава долу“, „Тоа е она што сите го правевме изминатата година на состаноците на Зум“, напишаа корисниците на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi