Едно момче поради ова видео стана најомразениот човек на Интернет!

5 февруари, 2021
pjimage (11)_400x0

Замислете дека отидовте во продавница за да купите фарба за коса во обид да ја обоите во црно, и завршувате плава затоа што некое дете сакаше да направи „финта“ и да ги замени цевките во пакувањата, па пакетот е едно, а содржината е друга . Звучи крајно глупаво, нели?

ТикТокерот Александар сакаше да направи видео за оваа мрежа и направи токму таква глупава шега, оставајќи ги луѓето во шок бидејќи не можеа да поверуваат дека некој е дури и подготвен за нешто толку лошо.

Овој млад човек е снимен во продавница како отвора пакувања од фарби за коса и менува цевки кои се идентични, а малку жени дури би провериле и пред да сликаат дали кодот на бојата на цевката одговара на оној на пакувањето, едноставно затоа што одговорот е да.

Tој го избриша ова срамно видео по реакциите на луѓето и се надеваме дека ниту едно дете нема да помисли да го следи неговиот пример и да направи нешто слично, бидејќи тоа може да се случи во сите други продавници каде што може да се оштетите за многу други видови роба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi