“Ја шпионирав жена ми, таа дури и не знаеше за камерата”: На мажот не му беше добро кога виде што се случува кога тој не е дома!

4 март, 2021
2483631_profimedia0339622506_ls-s

Анонимен маж го сподели своето признание со сите. Тој вели дека случајно ја вклучил камерата што ја снима дневната соба, но не му се допаднало кога ја видел сопругата.

Имено, неговата сопруга седела и гледала во таблетот, додека децата се карале и се расправале. Мажот заклучил дека таа има слушалки што ја намалуваат бучавата.

“Бев загрижен и решив да разговарам со неа кога ќе се вратам дома навечер, а потоа попладне повторно погледнав во камерата што правеа и повторно занемев. Нашите деца јадеа замрзнати стапчиња од сирење од фрижидер додека таа разговараше со некои луѓе преку видео повик и сè уште имаше слушалки што можат да ја намалат бучавата. Беше толку бизарно и неочекувано и ме натера да гледам на постари снимки. Исто така, и на тие видов како постојано носи слушалки и практично ги избегнува нашите деца”, рече таткото.

“Кога се врати дома, тој сакаше да разговара со неговата сопруга за нејзиното однесување, а кога и спомна што виде, таа беше бесна. Беше лута што ги гледав снимките и ми рече дека не треба да го правам тоа. Таа не сакаше да разговараме како двајца возрасни “, напиша таткото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris