Луѓето на интернет ги скара оваа аудио-илузија. Што слушате вие?

9 јуни, 2021
9179d788-8eb5-47c1-9686-a645dd2fe0b8

ТИКТОКЕРОТ Кеган Стајлс објави видео на таа социјална мрежа кое збуни многумина. Во него може да се слушне група луѓе, најверојатно навивачи, како нешто викаат. Иако видеото трае само неколку секунди, доволно беше да се започне интензивна дискусија на интернет за тоа што всушност се слуша на видеото.

Стајлс понуди неколку реченици што може да се вклопат во фразата што луѓето ја викаат, а различни корисници имаа различни одговори. Речениците што беа понудени беа: “Bart Simpson bouncing”, “rotating pirate ship”, “that isn’t my receipt”, “lobsters in motion”, “that is embarrassing”, “lactates in pharmacy” i “I’m chasing Martian”.

Видеото собра повеќе од 12 милиони прегледи и мноштво коментари за само три дена.

„Го слушам она што го читам“, истакна еден корисник.

Некои напишаа дека навивачите веројатно извикуваат “That is embarrassing” (Тоа е срамно), но други не се сложија со тоа.

“Слушнав нешто што воопшто го нема на списокот. Чудно”, призна еден коментаторот.

„Јас ги слушнав сите“, откри друг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi