Тој изгуби на квизот – го уништи студиото! (ВИДЕО)

28 февруари, 2021
180346255603b9413c99d9916234721_v4_big

Натпреварувачот на исландскиот квиз „Gettu Better“ предизвика невиден скандал кога се изреволтира откако неговиот тим загуби, и реши да го уништи студиото.

Тој стана хит на социјалните мрежи, а на видеото се гледа како натпреварувачот фрла чаша вода, го руши пултот и го напушти сетот.

Водителката Кристјана Арнарсдотир се обиде да продолжи со шоуто, но кога во позадината сè уште се слушаа звуци на кршење, таа сепак реши да престане да снима и објави реклами.

Патем, во квизот „Gettu Better“ („Погоди подобро“), се натпреваруваат два тима составени од средношколци или колеги од колеџ. Натпреварувачот беше изнервиран што противниците се појавија пред него и дадоа точен одговор на прашањето и на тој начин ја обезбедија победата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi