ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО Жена го претепа сопругот на тераса, а потоа настана хорор: Лежеа неподвижни

31 мај, 2021
Screenshot 2021-05-31 213158

Секој има мали расправии со брачниот другар, понекогаш имаат среќен крај, но понекогаш може да биде и фатален!

Моментот на несреќата случајно е снимен со мобилен телефон. Тие всушност помислиле дека снимаат интересна работа (колку може да биде интересно) како жената го тепа сопругот, но во моментот на борбата се случува опасна несреќа. За да бидат работите уште побизарни, тие се тепаа на мала тераса, а се случи моментот на ескалација кога оградата попушти и кога двајцата паднаа од првиот кат директно на бетонот.

Видеото забавуваше многу луѓе и брзо стана вирално. Сè уште не се знае точно какви повреди претрпеле сопружниците.

Се надеваме дека сопружниците се добро и дека вакви работи нема да се повторат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi