ЖЕНА ПАДНА ОД ДЕВЕТИОТ КАТ НА ЗГРАДА- Шокиран минувач сними сè! Не можеше да им поверува на своите очи што се случи потоа (ФОТО+ВИДЕО)

25 јануари, 2021
ZENA_1000x0

Неверојатна сцена во Сибир сними еден сосед на жена која падна од терасата на 9-ти кат од зграда во населбата Излучинск

Инцидентот го снимил шокиран минувач, а на видеото се гледа како жена паѓа во длабок снег, по што таа станува и го напушта местото на настанот.

Видеото објавено на еден локален ТВ канал јасно покажува жена како паѓа од височина во снегот, кој се расфрла во различни насоки.

По неколку секунди таа станува и заминува. Детали за овој необичен случај, како и можни повреди на жената, не се објавени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris