Кајли Џенер ja покажа луксузната бања, а обожавателите ѝ се изнасмејаа за еден детал

19 јануари, 2021
Screenshot_3

Кајли Џенер беше исмејувана од следбениците на Instagram откако објави видео од нејзината луксузна бања, во кое целото внимание го украде тушот.

Како што може да се види на видеото, млазот вода што излегува од главата за тушот е прилично слаб, па затоа фановите почнаа да пишуваат дека парите можеби не можат да купат среќа, но дека во случајот на Кајли не можат да купат ниту добар водоводџија.

„Кајли живее во замок од 35 милиони долари и ова е нејзиниот туш“, напиша еден корисник на Твитер, објавувајќи снимка од видеото што јасно покажува низок притисок на водата.

“Не само што е слаб притисокот на водата, туку и главата на тушот е мала. Време е да се отпушти водоводџијата”, се согласи друг следбеник.

Некои почнаа да се шегуваат дека се чувствуваат подобро сега кога знаат дека имаат подобар туш од Кајли Џенер, а некои напишаа дека го имаат истиот.

„Сега ми е полесно кога знам дека не сум единствената со ваков туш“, заклучува коментаторот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber