Канје Вест сѐ уште го носи венчалниот прстен, додека за Ким се зборува дека има ново момче

30 април, 2021
f45d72cc-c4a1-4747-bbcf-844956253d49

Раперот Канје Вест сè уште носи го носи венчалниот прстен, иако неговиот брак со ријалити ѕвездата Ким Кардашијан пропадна. Ким поднесе барање за развод пред два месеци, а од тогаш Канје не се појавуваше премногу во јавноста.

Сега DJ Khaled објави фотографија од Канје, а се гледа дека раперот има прстен на раката. Додека тој сè уште го носи, Ким го извади својот одамна.

“Вистинска приказна: Канје дојде во мојата куќа во осум наутро. Не знаев ни дека доаѓа. Готвачот Мелиса Зунига му направи јајца со кечап и веганска сланина”, напиша диџејот Калед покрај фотографијата.

Иако нивниот развод сè уште не е финализиран, на Интернет кружат гласини дека Ким е во врска со 52-годишниот репортер Ван Џонс. Нејзиниот тим ги демантираше гласините.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris