Ким често нѐ остава без текст заради нејзините прекрасни облини, но погледнете ја и нејзината пријателка!

30 април, 2021
kim-kardashian-2-830x0

Најпознатата ријалити sвезда на светот, Ким Кардашијан (40) објави две нови фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, на кои позира со својата пријателка Ла Ла Ентони (38) во исти костими за капење.

Имено, познатата старлета позираше со ТВ sвездата покрај базен во куќата на нејзината мајка Крис Џенер во Палм Спрингс, а и двете носеа исто беж бикини со црни ленти во кои ги истакнуваа своите бујни облини – големи гради, тесен струк и широки колкови .

И двете изгледаа многу волшебно, а Ким собра скоро 4 милиони лајкови на споменатата објава.

  • Продолжен одмор – напиша старлетата во описот на објавата, а во моментов ја следат 216 милиони следбеници на оваа социјална мрежа.

Патем, кружат гласини дека американската ријалити sвезда се забавува со репортерот на „Си-Ен-Ен“, Ван Џонс (52) среде развод со раперот Кание Вест (43).

Гласините за нова врска започнаа викендов кога Синди Адамс, колумнист во Њујорк Пост, откри дека слушнала приказни за нивната наводна романса.

Некои корисници на Твитер ја обвинија Ким дека го користи Џонс за да и помогне во идната правна кариера. Во 2018 година, Ким и Ван ги здружија силите за успешно спасување на Алис Џонсон од затвор, која беше помилувана од поранешниот претседател Трамп.

Да потсетиме, Ван е сингл веќе некое време откако се разведе од долгогодишната сопруга Џејн Картер во 2019 година. Ким поднесе барање за развод од Канје Вест во февруари годинава, по 6 години брак и четири деца заедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris