Мажите откриваат што најмногу сакаат да слушнат кога ВОДАТ ЉУБОВ!

25 октомври, 2021
Screenshot 2021-10-24 234907

Веројатно знаете и самите – еден погрешен збор за време на сексот може да го расипе расположението. Но, постојат и звуци или зборови што можат уште повеќе да ги разгорат страстите.

На „Редит“ мажите споделија што сакаат да слушаат – а не се многу пребирливи и перверзни…

Што сакаат мажите да слушаат за време на сексот?

 1. Изрази на искрена радост и страст
 • „Искрено воодушевување “
 • „Не треба да кажува ништо, доволно е да стенка со задоволство“
 • „Страсно стенкање“
 • „Изрази на искрена страст“
 1. Реченици како:
 • “Сакам гласни стенкања и “валкани разговори” и молби”
 • „Сакам кога ме гледа во очи и ми вели „те молам влези во мене“ – целосно подивувам од тоа“
 • „Дека навистина ме посакува“
 1. Сè, освен ништо
 • „Се е во ред, не е важно дали се работи за валкан разговор или гласно стенкање“. Ако е мирна и тивка, тоа брзо ми го расипува расположението“
 • „Сè освен тишина“
 • “Било што. Претпочитам некои зборови, стенкање – се е во ред. Тивко е само кога не правам нешто добро…“
 1. Инструкции
 • „Упатства што да правам и што сака“
 • „Некои инструкции. На пример, што и е во ред, а што не“
 1. Искреност
 • „Сакам да слушнам дека сто проценти е „во играта“. Не ми требаат посебни зборови или звуци. Ако стенка гласно, тоа е доволно. Едноставни и јасни инструкции како „тука!“ или „побрзо“ се одлични
 • „Не ми се допаѓа кога ме зеза и кога ми се смее… Мора да биде фокусирана на она што се случува во креветот“
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris