НЕ ТРЕБА ДА ИМ СЕ ВЕРУВА! Овие хороскопски знаци не знаат да чуваат тајни!

28 септември, 2021
311806_x22_f

Пријателите се тука да ни помогнат и да ги сослушаат нашите најголеми тајни. Сепак, многумина не знаат како да ја затворат устата, па со задоволство откриваат детали од туѓите животи

Еве три хороскопски знаци на кои не треба да им се верува.

1. Риби

Тоа се интелигентни луѓе. Знаат кога и како можат да ја завршат својата работа. Иако остваруваат добри пријателства, не е секогаш добро да им верувате на Рибите. Причина? Кога ќе дојде време, нема да им пречи да ја откријат вашата тајна.

Поголемиот дел од времето Рибите се опседнати со самите себе, и доколку е потребно, нема да им пречи да се изберат себеси, наместо некој друг. Значи, следниот пат кога ќе се доверите на Рибите, можете да го очекувате неочекуваното.

2. Стрелец

Тоа се луѓе кои сакаат забава и ентузијазам. Нивното задоволство им е приоритет.

Ако добро се забавуваат со вас, се е во ред, но ако и кога работите ќе тргнат наопаку меѓу вас, не треба да очекувате дека ќе ја задржат вашата доверба. Нивната мантра е: „Ако правиш добро, доброто ќе ти се врати“.

3. Лав

Лавовите се опуштени и весели луѓе. Тие се добри пријатели и добро е да ги имате до вас.

Тие сигурно нема да ја скршат довербата на никого се додека цената на нивното достоинство и/или достоинството на нивното семејство не е доведена во прашање. Затоа е подобро да имате на ум и да внимавате што ќе му кажете на Лавот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris