ОБЈАВАТА НА ОВАА ДЕВОЈКА НА TikTok ЈА ЗАПРЕПАСТИ НЕЈЗИНАТА БАБА: ѝ забрани да дојде на семејниот собир!

15 јануари, 2021
pjimage-19

Сајтот OnlyFans станува сè попопуларен меѓу младите девојки

„Апликацијата“ што ги полуде корисниците ширум Светот се нарекува TikTok. Голем број млади ја објавуваат својата содржина, а една ги изненади едни баба и тетка, кои беа љубопитни да видат што прави нивната душичка.

Инфлуенсерот Ава Луиз сподели порака на TikTok што нејзината мајка ѝ ја испрати, во која ја известува дека ѝ е забрането да доаѓа на следниот голем семеен собир што е планиран за Велигден.

Ава не беше особено вознемирена од оваа вест, па на прашањето зошто ѝ е забрането да доаѓа, го доби следниов одговор:

„Тетка ти и баба ти се претплатени на твојата страница„Only Fans“и тешко е да се каже колку биле лути и бесни кога ја погледнале содржината, нивното однесување е хистерично!

Патем, OnlyFans е платформа замислена како порно на Instagram, што се разликува од повеќето конкуренти по тоа што не нуди класична порнографија, туку снимки на возрасни девојки. Постои од 2016 година и доживеа вистински бум за време на пандемијата, бројот на корисници е зголемен за 40% од минатата година. Многу девојки го користат за да заработат пари, има повеќе од 50 милиони корисници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber