ПОВТОРНО ПОЛУДЕ: Да се ​​убеди Том да оди на психијатар е невозможна мисија

9 јануари, 2021
TomCruiseDec08MTV

Холивудскиот гигант, 58-годишен актер Том Круз, голем поборник на контроверзната скиентологија, неодамна се најде на насловните страници откако го изгуби нервите на снимањето на новото продолжение „Невозможна мисија“ и започна да им вика на членовите на тимот кои не се покоруваа на епидемиолошките мерки и им се закануваше дека ќе ги отпушти . National Enquirer во новиот број тврди дека актерот очигледно доживеал емоционален и психолошки слом и дека му треба помош од терапевт.

Tom Cruise

Луѓето на сетот сега живеат во страв од Том, и тоа е лошо

Извор од сетот каде се снима новото продолжение „Невозможна мисија“ потврди дека поранешниот сопруг на актерката Кети Холмс доживеал „краток спој“ во главата, па членовите на тимот тоа го чувствувале на грб. ‘Луѓето на сетот сега живеат во страв од него и тоа е лошо. Убеден сум дека на Том му е потребна помош за да го контролира својот гнев ‘, изјави изворот. Како пример, тој го посочи фактот дека Круз не престана да се однесува грубо и понижувачки кон членовите на тимот по неговото „протекување“ што „протече“ во јавноста. Наводно, огромниот притисок под кој се нашол актерот е виновен за сè, бидејќи поради различните технички потешкотии предизвикани од пандемиските мерки, снимањето на филмот во Англија траело многу подолго од предвиденото. Студиото го чинеше многу пари, но и Том како еден од продуцентите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris