ЧОКОЛАДНА КЕКС ТОРТА ГОТОВА ЗА 15 МИНУТИ: Вкус кој не се заборава!

19 мај, 2021
183499_shutterstock-599338736_ls

Торта која се прави за помалку од 15 минути и сите ќе ја обожаваат. Им успева на сите!

Потребни состојки:

500 гр мелени бисквити
220 гр шеќер во прав
250 гр маргарин
400 мл сок од портокал
100 гр мелени ореви

  • 150 гр чоколадо за готвење за украсување

Погледнете ја подготовката:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi