Еднаш кога ќе го пробате, секогаш ќе го правите: Највкусниот компир што некогаш сте го пробале! (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

28 јануари, 2021
240553_krompir_ls

Мора да го пробате, многу е вкусен.

Може да биде и оброк без месо, а може да биде и одличен прилог со малку месо и салата. За овој рецепт нема да ви треба рерна, туку сѐ се подготвува во тава.

Состојки:

2 компири

сол

бибер

масло од рузмарин

2 чешниња лук

босилек

оригано

сос од домати

кашкавал

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi