ЕГЗОТИЧЕН ЗАЛАК: Потребни ви се само 10 минути за да го направите ова совршенство!

9 мај, 2021
249391_-mg-1886edit_ls

Состојки:

200 мл грчки јогурт
2 лажички мед
70 гр црно чоколадо
маслиново масло
2 лажици експандиран ориз
10 јагоди

Подготовка:

Измешајте грчки јогурт и мед. Изладете. Растопете го чоколадото со малку масло, путер или млеко. Јагодите наредете ги во чаша, над нив ставете грчки јогурт со мед, а потоа одозгора експандираниот ориз. Повторно јагоди, јогурт, ориз и сите покријте ги со чоколадо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi